Obecnie praca zdalna staje się dla wielu firm koniecznością. Mając na uwadze bezpieczeństwo kadry, organizacje przechodzą na model współpracy online, posługując się takimi narzędziami jak wideo-konferencje, Microsoft Office 365, Microsoft Teams czy G Suite. Ochrona rozproszonych w ten sposób pracowników jest trudniejsza, jeśli firma nie dysponuje dedykowanymi, nowoczesnymi metodami zapewnienia bezpieczeństwa takim narzędziom do pracy zdalnej. Mowa tu o produktach, które będą skuteczne w walce z cyberzagrożeniami, a jednocześnie szybko integrują się z usługami Microsoft – optymalnym wyborem jest tu Cloud App Security od Trend Micro. 


Dziękujemy za rejestrację na webinar na żywo. Teraz mozesz obejrzeć nagranie z tej sesji, w czasie którego dowiesz się: 

•  o technikach, które Cloud App Security stosuje w celu blokowania i wykrywania ataków ukierunkowanych (machine learning, widzenie komputerowe, sandboxing)

 przed czym ochronę zapewnia Cloud App Security (ataki phishingowe, ataki typu BEC, ransomware, zagrożenia związane z używaniem firmowej poczty i z udostępnianiem plików)

 jak łatwo zintegrować tę skuteczną ochronę z istniejącą już w organizacji platformą Microsoft oraz narzędziami do współpracy od innych dostawcówOferujemy także zestaw linków do przydatnych stron i narzędzi wspomnianych podczas prezentacji:


Zarejestruj się, aby obejrzeć  nagranie z webinarium „Bezpieczeństwo pracy zdalnej oraz poczty w chmurze”. Prezenter:

 Andrzej Sawicki

 Sales Engineer, Trend Micro

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ!


Trend Micro dba o Twoją prywatność. Trend Micro dba o Twoją prywatność..

Thank you. Check your email for details on your request.