Bezpieczna podróż do chmury

Webinarium #1:

Poznaj Cloud One - nową definicję bezpieczeństwa chmury

On Demand


Nowe możliwości i modele biznesowe - to dwa najważniejsze powody, dla których firmy chcą korzystać z chmury. Zwinność i elastyczność jest tym, na czym wszystkim zależy. Możliwości wydają się nieograniczone. Jednak wraz z mnogością opcji pojawiają się nowe wyzwania, zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa IT.

Cloud One firmy Trend Micro to nowa platforma bezpieczeństwa, dedykowana do ochrony środowisk chmurowych oraz hybrydowych. Usługi oferowane w ramach Cloud One są w stanie skutecznie chronić nowoczesne środowiska IT, usługi i aplikacje jednocześnie pozwalając na wykorzystanie pełnego potencjału chmury.

Nasze webinarium on demand, pierwsze z serii webinarów "Bezpieczna podróż do chmury" wyjaśnia koncepcję platformy Cloud One i pokaże potencjał tego rozwiązania.

Poruszamy następujące tematy:

  • Wyzwania związane z zabezpieczeniem środowisk chmurowych i hybrydowych.
  • Bezpieczeństwo systemów przetwarzających w środowiskach chmurowych i hybrydowych.
  • Bezpieczne rozwijanie usług i aplikacji zgodnie z metodyką DevSecOps.
  • Zapewnienie zgodności i zarządzanie ryzykiem w środowiskach chmurowych.


Zarejestruj się już dziś i rozpocznij bezpieczną podróż do chmury z Trend Micro!

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ!


Trend Micro dba o Twoją prywatność. Trend Micro dba o Twoją prywatność..

Prezentację poprowadzi

Michał Przygoda,
Sales Engineer, Trend Micro

Od ponad 10 lat związany z branżą IT. Jako inżynier wsparcia sprzedaży odpowiedzialny jest za 

 wsparcie klientów oraz partnerów podczas całego procesu implementacji technologii bezpieczeństwa oferowanych przez Trend Micro – począwszy od analizy i definicji potrzeb, po implementację i utrzymanie systemu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w podczas licznych projektów z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego realizowanych na rzecz największych instytucji i firm w Polsce. Przed rozpoczęciem pracy w Trend Micro w maju 2017 r. zatrudniony był w takich firmach jak McAfee czy Comp S.A.