Bezpieczna podróż do chmury

Webinarium #2:

Cloud One Workload Security

On-demand


Oprócz wielu zalet chmura, w tym chmura hybrydowa rodzi nowe wyzwania, takie jak skuteczna ochrona serwerów w niejednolitym i rozproszonym środowisku IT.

Trend Micro Cloud One™ - Workload Security zapewnia kompleksową ochronę serwerów niezależnie od wersji sytemu operacyjnego oraz środowiska w jakim są uruchomione. Niezależnie do tego, gdzie znajdują się Twoje serwery; w lokalnym centrum przetwarzania danych, chmurze prywatnej czy publicznej Cloud One Workload Security zapewnia ich skuteczną ochronę i monitorowanie zdarzeń bezpieczeństwa z poziomu jednej konsoli zarządzającej.

Cloud One Workload Security chroni przed atakami wykorzystującymi podatności systemu operacyjnego, usług i aplikacji za pomocą tzw. wirtualnych patch’y. Monitoruje integralność kluczowych elementów systemu operacyjnego, analizuje logi generowane na serwerze oraz dostarcza wielu innych kluczowych z punktu widzenia bezpieczeństwa serwerów mechanizmów zabezpieczających.

Zarejestruj się, aby obejrzeć nagranie webinaru #2 z serii "Bezpieczna podróż do chmury", w czasie którego omówiliśmy następujące tematy:

  • Mechanizmy zabezpieczające oraz wspierane platformy
  • Podstawy automatyzacji i integracji
  • Typowe przypadki użycia: Data Center, Cloud Migration, DevOps

Zarejestruj się już dziś i rozpocznij bezpieczną podróż do chmury z Trend Micro!


ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ!


Trend Micro dba o Twoją prywatność. Trend Micro dba o Twoją prywatność..

Prezentację prowadzi

Michał Przygoda,
Sales Engineer, Trend Micro

Od ponad 10 lat związany z branżą IT. Jako inżynier wsparcia sprzedaży odpowiedzialny jest za 

 wsparcie klientów oraz partnerów podczas całego procesu implementacji technologii bezpieczeństwa oferowanych przez Trend Micro – począwszy od analizy i definicji potrzeb, po implementację i utrzymanie systemu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w podczas licznych projektów z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego realizowanych na rzecz największych instytucji i firm w Polsce. Przed rozpoczęciem pracy w Trend Micro w maju 2017 r. zatrudniony był w takich firmach jak McAfee czy Comp S.A.