Wszechobecny spam i złośliwe oprogramowanie rozprzestrzeniające się przez pocztę email to już plaga. Coraz trudniej zapanować nad ilością fałszywych wiadomości i powstrzymać groźne zagrożenia.

Wraz ze wzrostem ransomware'u i zaawansowanych ataków ukierunkowanych nawet najbardziej świadomi pracownicy mogą błędnie kliknąć złośliwy link w poczcie i narazić firmę na poważne konswkwencje.

Ponad 90% ukierunkowanych ataków zaczyna się od wiadomości e-mail wysłanej w celu wyłudzenia danych (ang. spear phishing). Oznacza to, że bezpieczeństwo serwera poczty jest sprawą najwyższej wagi. Jeśli Twój dostawca nie zapewnia Ci już wystarczającego wsparcia w ochronie poczty e-mail, masz dylemat jak skutecznie chronić swoje firmowe serwery pocztowe – bez obaw. Mamy rozwiązanie.

Dołącz do webinarium i dowiedz się jak skutecznie chronić pocztę e-mail dzięki:

  • Wykrywaniu i blokowaniu ransomware’u dzięki funkcjom anti-phishing, skanowania antywirusowego i skanowania plików (w tym plików wykonywalnych i makr).
  • Analizie złośliwego oprogramowania w sandboxie z wykorzystaniem analizy zachowań oraz wykrywaniem exploitów i zagrożeń typu Zero-day.
  • Reputacji stron internetowych w celu ochrony przed złośliwymi linkami w wiadomościach e-mail.

Rozwiązania Trend Micro to zabezpieczenia dla Microsoft Exchange, Microsoft Office® 365, aplikacji Google oraz innych rozwiązań do obsługi poczty e-mail.

Marek Krauze
Marek Krauze
Sales Engineer, Trend Micro


REJESTRACJA