Zarejestruj się, aby otrzymać ten bezpłatny raport 

Firma Trend Micro po raz kolejny uzyskała status lidera

według raportu Magic Quadrant firmy Gartner z 2019 roku o platformach do ochrony punktów końcowych1

Z dumą informujemy, że nie tylko jesteśmy liderem według raportu Magic Quadrant firmy Gartner na temat platform ochrony punktów końcowych, ale jesteśmy nim w tej kategorii od 2002 r.2.

Uważamy, że prawdziwy lider potrafi utrzymać swoją pozycję przez długi czas oraz może przedstawić wizję, którą konsekwentnie realizuje. Nasze rozwiązanie do ochrony punktów końcowych Trend Micro Apex One™ łączy szeroką funkcjonalność w zakresie ochrony z funkcjami automatycznego wykrywania zagrożeń i reagowania na nie działające w ramach architektury opartej na jednym agencie. W ten sposób eliminuje luki w zabezpieczeniach we wszystkich formach aktywności użytkowników w każdym punkcie końcowym.

Nie wierz nam na słowo. Dowiedz się, dlaczego firma Trend Micro kolejny raz jest uznawana za lidera w raporcie Magic Quadrant firmy Gartner dotyczącym platform do ochrony punktów końcowych.

logo_gartner.png

1. Raport Magic Quadrant firmy Gartner o platformach do ochrony punktów końcowych, Peter Firstbrook, Lawrence Pingree, Dionisio Zumerle, Prateek Bhajanka i Paul Webber
2. Raport Magic Quadrant firmy Gartner o platformach do ochrony punktów końcowych przez lata był znany pod różnymi nazwami:
   — W 2002 r. — „Enterprise Antivirus 2Q02 MQ: Room for Improvement”
   — W 2003 r. — Magic Quadrant for Enterprise Antivirus, 1H03
   — W 2006 r. — Magic Quadrant for Enterprise Antivirus, 2006
   — Od 2007 r. do dziś nosi nazwę „Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms”

GARTNER jest zastrzeżonym znakiem handlowym i znakiem usług firmy Gartner, Inc. i/lub jej firm stowarzyszonych w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, i jest używany tu za zezwoleniem. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Firma Gartner nie rekomenduje żadnego z producentów i produktów ani żadnej z usług opisywanych w swoich badaniach, a także nie zaleca użytkownikom wyboru tylko tych producentów, którzy uzyskali najwyższą ocenę w rankingu, ani wyboru na podstawie innych przesłanek. Publikacje badawcze firmy Gartner to opinie instytutu badawczego Gartner i nie należy ich uznawać za stwierdzenia faktów. Firma Gartner nie udziela żadnych gwarancji, wyraźnych ani dorozumianych, w odniesieniu do swoich badań, w tym gwarancji przydatności handlowej i użyteczności do określonego celu.
Zarejestruj się, aby uzyskać łącze do raportu w wiadomości e-mail.