Firma Gartner© przyznała nam najlepszą ocenę za „kompletność wizji” i umieściła na wysuniętej najbardziej w prawo pozycji na wykresie.

Ochrona punktów końcowych bez względu na ich lokalizację

Dowiedz się, dlaczego już 14 razy z rzędu uzyskaliśmy tytuł lidera w rankingu „Magic Quadrant” firmy Gartner, który obejmuje produkty zapewniające ochronę punktów końcowych.
Gartner-Magic-Quadrant-EPP.jpg

Rozwiązania zabezpieczeń punktów końcowych firmy Trend Micro to:

  • Ochrona przed zagrożeniami i bezpieczeństwo danych na każdym serwerze, urządzeniu i w każdej aplikacji.
  • Ochrona punktów końcowych w środowiskach chmurowych, fizycznych i hybrydowych.
  • Sprawdzona ochrona nowej generacji oraz inteligentne rozpoznawanie zagrożeń w czasie rzeczywistym
  • Uproszczone zarządzanie dzięki scentralizowanym funkcjom pozwalającym na wgląd w sieci, serwery i punkty końcowe oraz kontroli nad nimi


  logo_gartner.png

  * Ranking „Magic Quadrant” firmy Gartner na rok 2016, który obejmuje produkty zapewniające ochronę punktów końcowych, 1 lutego 2016 roku, Peter Firstbrook, Eric Ouellet

  Firma Gartner nie rekomenduje żadnego z producentów, produktów ani usług opisywanych w swoich badaniach, a także nie zaleca użytkownikom wyboru tylko tych producentów, którzy uzyskali najwyższą ocenę w rankingu, ani wyboru na podstawie innych przesłanek. Publikacje badawcze firmy Gartner to opinie instytutu badawczego Gartner i nie należy ich uznawać za stwierdzenia faktów. Firma Gartner nie udziela żadnych gwarancji, wyraźnych ani dorozumianych, w odniesieniu do swoich badań, w tym gwarancji przydatności handlowej i użyteczności do określonego celu.

  Zarejestruj się, aby uzyskać łącze do raportu w wiadomości e-mail. Wszystkie pola są obowiązkowe.