TM_logo_red_2c_reversed_300x101.png

Przetestuj rozwiązanie

Trend Vision One™

Przetestuj tę zaawansowaną platformę do obsługi
zabezpieczeń we wstępnie skonfigurowanym wirtualnym laboratorium.


To interaktywne środowisko testowe pozwoli Ci sprawdzić funkcje i możliwości ochrony punktów końcowych w usłudze Trend Vision One w zakresie zarządzania rozszerzonymi funkcjami wykrywania i reagowania (XDR) i powierzchnią ataku (ASRM). Po drodze będą wyświetlane szczegółowe wskazówki krok po kroku.

Jest szybkie i łatwe w obsłudze (nie trzeba niczego pobierać, instalować ani konfigurować). Po zainicjowaniu będziesz mieć 3 godziny na przetestowanie rozwiązania.

Wypełnij formularz i rozpocznij test


W trakcie testu sprawdzisz następujące opcje:

Black-Circle-Check.png

Najlepsze na rynku funkcje XDR i EDR
Zaawansowane funkcje rozszerzonego wykrywania i reagowania (XDR) gromadzą i korelują dane dotyczące głębokiej aktywności z wielu warstw – systemów poczty e-mail, punktów końcowych, serwerów i sieci.

Black-Circle-Check.png

Zarządzanie powierzchnią ataku
Stałe zarządzanie powierzchnią ataku wewnętrznego i zewnętrznego pozwala prewencyjnie eliminować nienadzorowane obszary, minimalizować ekspozycję i ustalać priorytety działań.


Po zakończeniu testu:

Jeżeli chcesz dokładniej zapoznać się z zaawansowanymi funkcjami, takimi jak analiza zagrożeń i Trend Micro™ Zero Trust Secure Access, skorzystaj z bezpłatnej 30-dniowa wersji próbnej w laboratorium testowym. Powodzenia!

Wymagania wstępne: Upewnij się, że używasz przeglądarki Google Chrome™, Firefox, Safari lub najnowszej wersji Microsoft Edge (79 lub nowszej). Test rozpocznie się automatycznie po wypełnieniu formularza.


Trend Micro dba o Twoją prywatność. Trend Micro dba o Twoją prywatność.

Jak to działa?

Możesz przetestować produkt przez trzy godziny.

Konsola online ma wgrane ustawienia i odświeża się co jakiś czas, by pokazać wszystkie dostępne funkcje.

Test jest udostępniany w środowisku współdzielonym i dlatego niektóre funkcje i strony produktu nie są dostępne (na przykład licencja produktu i resetowanie hasła), aby uniknąć niezamierzonych zmian wpływających na innych użytkowników. Jeśli jakaś strona jest pusta, nie przejmuj się tym. Tak ma być!

Aby uzyskać w pełni funkcjonalną wersję próbną lub przetestować własny scenariusz, skontaktuj się z nami.